Шановні колеги!
Щиро вітаємо вас з ювілеєм нашої славної Академії!
Створена в момент заснування молодої держави Україна, вона пройшла славний шлях, відзначений визначними успіхами у сфері збереження здоров'я населення України та світу загалом.
Ми пишаємось тим, що разом проходимо цей шлях. Бажаємо всім бути захопленими творчими цілями, наповненими науковим натхненням, стабільним особистим добробутом у сьогоденні та в майбутньому.
У вересні 2023 року Національна академія медичних наук України відзначить своє 30-річчя!